Huobi Referans Kodu: wb5q4223

by Refkodu

Huobi referans kodu

Huobi referans kodu “wb5q4223″ Huobi borasasında geçerli komisyon indirimi ve fırsatları kaçırmamak için huobi referans kodu “wb5q4223” ‘tür. Bu kodu huobi kayıt ekranında davet kodu yazan yere yapıştırın ve kayıt tuşuna basın. Borsa üyeliğinden sonra mutlaka Kyc doğrulaması yapın çünkü borsada herhangi bir sorunda varlıklarınız üzerinde hak talep edebilmeniz açısından çok önemli.

Huobi referans kayıt ödülü

Huobi borsası tavsiye üzerine borsalarına kayıt yapan yeni kullanıcılara bir birinden ilginç fırsatlar sunuyor. Bunlardan en önemlisi 5672$ dolar hoşgeldin ödülü. Bu ödülü kazanmak için etkinlikleri katılmak ve tamamlamak gerekiyor.

Kısaca Huobi Global Borsası

Huobi borsası cmc kripto para borsaları liste sıralamasında ilk 10’da yer alan bir kripto varlık alım satım borsasıdır. Huobi borsası airdrop ve hacim açısından oldukça iyi bir borsa fakat siz yine de araştırmanızı tam olarak yapıp kullanıcı yorumlarına göz atıp ardından kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Referans kodu : wb5q4223

Kayıt ödülü : 5000$ doların üzerinde para kazanma şansı
Huobi referans kodu

huobi refarans kodu, huobi yönlendirme kodu, huobi referans id kodu, huobi refarans, huobi referans kodu nasıl alınır, huobi referans kodu nereye eklenir