Bybit Referans Kodu: N5EG1N

by Refkodu

Bybit referans kodu

"N5EG1N" bybit referans koduyla bybit borsasına kaydolabilirsiniz. En güncel bybit ref kodu "N5EG1N" dir. Hemen bu kodu kayıt alanında referans kodu yazan yere yapıştırın ve hesabınızı oluşturun.

Bybit Referans Ödülleri Nasıl Kullanılır

Arkadaşlar bybit borsasına referans koduyla üye olduktan sonra bir takım görevler var bunları yerine getiriyorsunuz ve ödül alıyorsunuz. Ben sizler için bu işlemi denedim. İlk olarak spotta 0 işlem ücreti iyi güzel fakat aldığım diğer iki ödülde vadeli işlemlerde geçerli komisyon indirimi oldu bende kullanmadan borsaya yatırdığım parayı geri çektim. Kendi bakiyemi kaldıraçlı işlemlerde kullanmaya teşvik ediyor kar zarar benim ama komisyon bedava açıkçası işime gelmedi. Buna göre değerlendirmenizi yapabilirsiniz.

Bybit referans kodu nerede yazar kod nasıl alınır

Bybit referans kodu "N5EG1N" dir. Eğer kendi referans kodunuzu almak istiyorsanız eğer uygulamada ana sayfadayken sol üst köşede profile tıklayın açılan menüden arkadaşlarınızı davet edin kısmına tıklayın. (420$'a varan para iadesi dediği komisyon ücretlerini ödemiyorsunuz bu.) Şimdi davet edin kısmında kendi referans kodunuzu ve linkinizi görebilirsiniz. Bu kod ve linki dağıtarak arkadaşlarınıza bybit borsasını tavsiye edebilirsiniz.

referans kodu : N5EG1N

kayıt ödülü : 0 komisyon, 25 dolar kayıt ödülü (5'er dolar şeklinde 5 görevi tamamlayınca vadeli işlem komisyon ücreti olarak kullanıyorsunuz.)

bybit referans kodu

bybit referans kodu, bybit global referans kodu, bybit ref kodu, bybit borsası referans kodu, bybit referans ödülü, bybit kodu