Bitmart Referans Kodu : XQ6Hvd

by Refkodu

Bitmart Referans Kodu

Bitmart borsasının referans kodu "XQ6Hvd" 'dir. Her borsada olduğu gibi bitmart borsasında da referans koduyla üye olma imkanı vardır. "XQ6Hvd" kodunu kullanarak üye olan tüm kullanıcılar bir çok ödül ve imkandan yararlanabilirler. Bunlar yazımızın devamında sırasıyla belirtilmektedir. Borsaya üye olmadan önce daha fazla bilgiye kullanıcı yorumlarından ulaşabilirsiniz.

Bitmart Referans Ödülü

Bitmarta yeni katılan kullanıcılar referans kodu yönlendirmesiyle gelirlerse eğer ödül olarak %10 indirim elde ederler. Yüksek tutarlı işlemlerinizin daha avantajlı hale getirin ve hemen "XQ6Hvd" kodunu kullanarak bitmarta katılın. Spot ve vadeli işlemlerde geçerli %10 indirim.

Bitmart Referans Kodu Linki

Bitmart borsasına referanslı link üzerinden kaydolmak isteyen kullanıcılara özel bağlantı. Bitmart borsasında geçerli %10 referans kodunu uygulamak için tıklayın https://www.bitmart.com/register-referral/en?r=XQ6Hvd

Bitmart referans kodu nereye eklenir

Bitmart borsasını açın ardından kayıt ol tuşuna basın ardından e-posta ya da telefon numarasıyla işleme devam ettikten sonra en altta sizden istenen Referans ID Ekle kısmına "XQ6Hvd" kodunu ekleyin.

referans kodu : XQ6Hvd

kayıt ödülü : %10 komisyon iadesi


bitmart referans kodu

🌐 Bitmart Referans KoduXQ6Hvd
💰 Komisyon iadesi%10

bitmart referans kodu, bitmart kodu, bitmart ref kodu, bitmart referans, bitmart referans kodu ekleme, bitmart referans kodu nereden alınır